Späť
Úvod / EZ RING
neviditeľné predlžovanie

EZ RING - neviditeľné predlžovanie

EZ Ring je metóda predlžovania vlasov za studena. Konečne metóda, ktorá splní všetky vaše očakávania.


Každá naša zákazníčka vždy túžila po dlhých a hustých vlasov bez toho, aby jej boli veľmi vidieť spoje a tiež aby ich nebolo veľmi cítiť. EZ RING spĺňa všetky tieto požiadavky.

Ako splní vaše požiadavky?

Je o polovicu menší ako klasický eurolock, ale používame stále rovnako hrubé pramene! Keďže naše vlasy ručne pripravujeme u nás, každý jeden prameň, ktorý sa bude používať na metódu EZ RING ma vytlačený nadbytočný keratín z ukončenia. Toto ukončenie sme nazvali SLIM TIP. Prameň je rovnako hrubý ako pri iných metódach, ale TIP ma o polovicu tenší.

Iba 1 mm hrubý spoj?

Áno, EZ ring sa nestláča na knižku. Jeho malý rozmer dovoľuje iba jedno stlačenie a vie zabezpečiť pevné uchopenie prameňa. Metódu sme testovali na nás už viac ako rok a pri správnom založení je úspešnosť nevypadnutia prameňov až 99,9%.

Konečne nepolámané vlasy?

Tento úžasný malý spoj sa stláča iba jeden krát a otvára sa stlačením do protismeru. Na rozdiel od euroloku, kde sa na odpájanie používaju kliešte, ktoré zachádzajú do spoja, pri tejto metóde nedochádza k násilnému otvoreniu spoja. Takýmto spôsobom si šetríte vlasy a predlžovanie je opäť bezpečnejšie.

Kvalita od EZ HAIR?

Samozrejme aj pri tomto spôsobe nadpájania sme všetko poriadne otestovali, aby sme vám vedeli dodať čo najlepšiu kvalitu. Trvalo nám to skoro 2 roky. Je to úplná novinka na trhu? Samozrejme nie, je to iba menší eurolock. Na trhu je veľa tipov spojov, ktoré majú rovnakú alebo menšiu veľkosť. Do týchto spojov ale musíte používať tenšie pramene vlasov. Keďže pramene sú tenšie, aby ste dosiahli hustotu ako pri klasických prameňoch (napr. 100 prameňov), musíte niekedy použiť až dvojnásobok prameňov (200ks), aby bol efekt, aký požadujete. Pri metóde EZ RING sme dokázali nemožné :) Pramene sú na 90% také hrubé ako pri klasickom Eurolocku. Čo to znamená? Že ukončením prameňa, ktoré vám dodáme a kombináciou spoja EZ RING, budete mať objem na aký ste boli zvyknutý s oveľa menšími a príjemnejšími spojmi.

Spoje samotné sme vyvíjali viac ako 20 mesiacov. Testovali sme ich pri rôznych teplotách, farbeniach, na rôznych zákazníčkach - športovkyne, modelky, mamičky, pracujúce ženy.... Ich poznatky a feedback sme vždy spracovali, aby sme prišli dnes ku Vám so spôsobom EZ RING - nadpojenie, ktoré si určite zamilujete.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu už dnes.

Naše salóny najdete v Bratislave, B.Bystrici, Poprade a Košiciach.