Späť
Úvod / Katalóg / Kérastase / Intenzívne kúry / Kúra KÉRASTASE NUTRITIVE Aqua Oleum

Kúra KÉRASTASE NUTRITIVE Aqua Oleum

Kúra KÉRASTASE NUTRITIVE Aqua Oleum

okamžitá, intenzívna a dlhotrvajúca starostlivosť (viac informácií)

29,57 €

Tento tovar dodávame do 14 dní

Do tašky
29,57 €
ks
  • Pre koho: Pre ženy
  • Typ vlasov: Všetky typy
  • Starosť vlasov: Poškodenie, Suchosť
  • Účinok: Regenerácia

Popis tovaru

Okamžitá, intenzívna a dlhotrvajúca starostlivosť pre stredne suché a scitlivené vlasy. 

Inovačná nanotechnológia umožňuje aktívnym zložkám preniknúť do vnútra suchého a citlivého vlasu, vyživiť ho a intenzívne ho uhladiť. Pôsobí okamžite - žiadna doba pôsobenia. Po použití sú vlasy lesklé, dajú sa ľahko rozčesať a sú zamatovo hebké. Vo vlasoch vydrží až 5 šampónovaní! 

Ingrediencie

Obsahuje prírodné oleje z jojoby a avokáda. V prepojení s ľahkou konzistenciou vody a oleja, predstavuje výnimočnú starostlivosť pre stredne suché a scitlivené vlasy. Výborný účinok je dosiahnutý vďaka nanotechnológii, ktorá ešte zjemní olejové kvapôčky (z 5 mikrónov) na nanoemulziu (0,05 mikrónov), ktorá je 100 x menší ako medzery medzi šupinkami vlasu a 1500 x menšia, než je prierez vlasu. Vďaka tomu ľahko preniká do vnútra vlasu a vyživuje ho. 

Použitie

Aplikujte na vlasy umyté šampónom presušené uterákom. Rozprašujte prípravok pomocou aplikátora. Prameň po prameni jemne masírujte po celej dĺžke vlasov, starostlivo masírujte jednotlivé pramene vlasov, obzvlášť najviac vysušené a zcitlivelé časti vlasov. Potom bez doby pôsobenia emulgujte, opláchnite a pokračujte v bežnej úprave vlasov. V prípade vniknutia prípravku do očí okamžite vypláchnite. 

Súčasťou balenia je aplikátor. 

Zákazníci k produktu často zakúpili