Späť
Úvod / Katalóg / Kérastase / Oleje / Všestranná starostlivosť KÉRASTASE ELIXIR Millenium Rose

Všestranná starostlivosť KÉRASTASE ELIXIR Millenium Rose

Všestranná starostlivosť KÉRASTASE ELIXIR Millenium Rose

olejová starostlivosť pre jemné a citlivé vlasy (viac informácií)

25,50 €

Tento tovar dodávame do 14 dní

Do tašky
25,50 €
ks
  • Serie: Elixir Ultime
  • Pre koho: Pre ženy
  • Typ vlasov: Jemné
  • Účinok: Regenerácia, lesk

Popis tovaru

Všestranná olejová starostlivosť pre jemné a citlivé vlasy s Oleo-komplexom a vitamínom E. 

Jemné a citlivé vlasy budú ľahké, ošetrené a hebké. 

S vôňou z ruží. Chráni vlasy pred UV lúčmi a voľnými radikálmi. S osviežujúcim extraktom z limetky a vitamínom E. Vlasy budú perfektne chránené a získajú hebkosť ľahkú ako pierko. 

Vytvorí maximálne jemné a lesklé vlasy vďaka zmäkčujúcim látkam a antioxidačným olejom, ktoré obnovujú pružnosť a silu vlasov a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi. Unikátna technológia Oleo-Complexe obsahuje 4 druhy vzácnych olejov:
Olej z kamélie, ktorý je zdrojom vitamínu F. Omega 3 a 6 mastné kyseliny dodávajú vlasom oslnivý lesk a dokonalú hebkosť.
Olej z arganu, ktorý má regeneračné účinky, vlasy chráni a posilňuje.
Olej z pracaxi, ktorý pôsobí ako prírodný antioxidant, podporuje bunkovú obnovu.
Olej z kukuričných klíčkov, ktorý je zdrojom vitamínu A a E.

Jediná kvapka ELIXIR ULTIME premení každé vlasové vlákno na vzdušný, ľahký hodváb. Vlasy sú zregenerované a chránené. Sú poddajné, hebké a očaria oslňujúcim leskom. Vhodné pre všetky typy vlasov. 

5 variantov aplikácie: 

1) Očisťujúca a vyživujúca starostlivosť pred umývaním vlasov: Naneste malé množstvo ELIXIR ULTIME do suchých vlasov a vlasovej pokožky, potom umyte vlasy šampónovým kúpeľom. Pomáha odstrániť nečistoty a dodáva hĺbkovú výživu. Vlasy sú hebké, lesklé a nezaťažené. Vhodné pre jemné i silné vlasy. 

2) Intenzívna starostlivosť: Použite ako neoplachujícu intenzívnu starostlivosť v čase, keď vlasy potrebujú viac výživy. Aplikujte dve kvapky ELIXIR ULTIME rovnomerne na strednú dĺžku a končeky, vysušte uterákom a upravte vlasy ako obvykle. 

3) Pre ľahké fúkanie: Ak aplikujete dve kvapky ELIXIR ULTIME do dĺžok a končekov vlasov pred fúkaním, táto starostlivosť vlasy vyživí a uľahčí ich úpravu. Prežite okamžitú premenu vlasov a zjednodušte si skrášľujúci rituál starostlivosti o vaše vlasy. 

4) Finálna starostlivosť: Samotná kvapka pomôže zdokonaliť posledné detaily vášho účesu a skrotiť nepoddajné vlasy. Zahaľte sa do oslnivého lesku a zjednoťte vlasové vlákno po celej jeho dĺžke. 

5) Kedykoľvek počas dňa: Vynikajúci pre nepoddajné alebo suché vlasy, ktoré potrebujú dodatočnú kontrolu a výživu v priebehu dňa. Stačí jedna kvapka a vaše vlasy budú upravené presne podľa vašich predstáv. 

Zákazníci k produktu často zakúpili