Späť
Úvod / Katalóg / Kérastase / Oleje / Všestranná starostlivosť pre farbené vlasy KÉRASTASE ELIXIR ULTIME Imperial Tea

Všestranná starostlivosť pre farbené vlasy KÉRASTASE ELIXIR ULTIME Imperial Tea

Všestranná starostlivosť pre farbené vlasy KÉRASTASE ELIXIR ULTIME Imperial Tea

olejová starostlivosť pre farbené vlasy (viac informácií)

25,86 €

Tento tovar dodávame do 14 dní

Do tašky
25,86 €
ks
  • Serie: Elixir Ultime
  • Pre koho: Pre ženy
  • Typ vlasov: Všetky typy
  • Starosť vlasov: Ochrana farby
  • Účinok: Ochrana farby, Lesk

Popis tovaru

Všestranná olejová starostlivosť pre farbené vlasy s Oleo-komplexom a extraktom z bieleho čaju.

Farbené vlasy budú chránené, budú odrážať svetlo a lesk. 

S jemnou kvetinovou vôňou, najvyššou koncentráciou flavonoidov a bielym čajom. Chráni vlasy pred voľnými radikálmi a podporuje farebnú hĺbku. 

Vytvorí maximálne jemné a lesklé vlasy vďaka zmäkčujúcim látkam a antioxidačným olejom, ktoré obnovujú pružnosť a silu vlasov a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi. Unikátna technológia Oleo-Complexe obsahuje 4 druhy vzácnych olejov:
Olej z kamélie, ktorý je zdrojom vitamínu F. Omega 3 a 6 mastné kyseliny dodávajú vlasom oslnivý lesk a dokonalú hebkosť.
Olej z arganu, ktorý pôsobí regenerujícím účinkom, vlasy chráni a posilňuje.
Olej z pracaxi, ktorý pôsobí ako prírodný antioxidant, podporuje bunkovú obnovu.
Olej z kukuričných klíčkov, ktorý je zdrojom vitamínu A a E.

Jediná kvapka ELIXIR ULTIME premení každé vlasové vlákno na vzdušný, ľahký hodváb. Vlasy sú zregenerované a chránené. Sú poddajné, hebké a žiaria oslňujúcim leskom. Vhodné pre všetky typy vlasov. 

5 variantov aplikácie: 

1) Očisťujúce a vyživujúce starostlivosti pred umývaním vlasov: Naneste malé množstvo ELIXIR ULTIME do suchých vlasov a vlasovej pokožky, potom umyte vlasy šampónovým kúpeľom. Pomáha odstrániť nečistoty a dodáva hĺbkovú výživu. Vlasy sú hebké, lesklé a nezaťažené. Vhodné pre jemné i silné vlasy. 

2) Intenzívna starostlivosť: Použite ako neoplachujícu intenzívnu starostlivosť v čase, keď vlasy potrebujú viac výživy. Aplikujte dve kvapky ELIXIR ULTIME rovnomerne na strednú dĺžku a končeky, vysušte uterákom a upravte vlasy ako obvykle. 

3) Pre ľahké fúkania: Ak aplikujete dve kvapky ELIXIR ULTIME do dĺžok a končekov vlasov pred fúkaním, táto starostlivosť vlasy vyživí a uľahčí ich úpravu. Prežite okamžitú premenu vlasov a zjednodušte si skrášľujúci rituál starostlivosti o vaše vlasy.

4) Finálna starostlivosť: Samotná kvapka pomôže zdokonaliť posledné detaily vášho účesu a skrotiť nepoddajné vlasy. Zahaľte sa do oslnivého lesku a zjednoťte vlasové vlákno po celej jeho dĺžke. 

5) Kedykoľvek počas dňa: Vynikajúci pre nepoddajné alebo suché vlasy, ktoré potrebujú dodatočnú kontrolu a výživu v priebehu dňa. Stačí jedna kvapka a vaše vlasy budú upravené presne podľa vašich predstáv. 

Zákazníci k produktu často zakúpili