Späť
Úvod / Katalóg / Kérastase / Šampóny / Š ampón KÉRASTASE NUTRITIVE Bain Oleo Curl Shampoo

Š ampón KÉRASTASE NUTRITIVE Bain Oleo Curl Shampoo

Š ampón KÉRASTASE NUTRITIVE Bain Oleo Curl Shampoo

šampónový kúpeľ pre pružnosť vlasov (viac informácií)

od 16,62 €

Tento tovar dodávame do 14 dní

Do tašky
16,62 €
ks
  • Pre koho: Pre ženy
  • Typ vlasov: Vlnité a kučeravé
  • Účinok: Jednoduché rozčesanie, Zvlnenie

Popis tovaru

Šampónový kúpeľ pre pružnosť a tvar suchých vlnitých a kučeravých vlasov bez disciplíny. 

Šampónový kúpeľ jemne umýva kučeravé vlasy, vlasy sa tak ľahko rozčesávajú, sú vyživené, pružné, ľahké. Kučery sú hladké a perfektne vykreslené.

Vlnité vlasy si vyžadujú špecifickú starostlivosť viac než ostatné typy vlasov. Od prírody sú neporiadne a nedisciplinované, často suché a narušené nepriaznivými vplyvmi. Ich najväčším nepriateľom je vlhkosť, ktorá prerušením hydrogenných mostov v molekule keratínu spôsobuje deformáciu vĺn. Neochránené vlasy ľahko podliehajú krepovateniu, vlny povoľujú a strácajú tvar. 

Pokrokový výskum L'Oréal vyvinul pre Kérastase Paris jedinečný program starostlivosti, založený na spojení dvoch pokrokových technológií - NUTRI-HUILE a CURL PROTECT. 

Nutri-Huile obsahuje palmový olej a olej z rastlín Shorea, ktoré sú známe svojimi výživnými, zjemňujúcimi a povzbudzujúcimi účinkami. 

Curl-Protect chráni vlasy ako štít, pričom využíva špecifickú štruktúru lipidov novej generácie v podobe hrebeňov, ktoré chránia vlas pred vlhkosťou a obaľuje je ochrannou vrstvou oleja. Vlasové vlákno je vyživené, zjemnené, je ľahké, poddajné a disciplinované. Vlny sú dokonale a dlhodobo vykreslené. 

Použitie: 

Naneste na mokré vlasy, jemne vmasírujte a potom starostlivo opláchnite. V prípade vniknutia do očí ich okamžite vypláchnite čistou vodou. 

Zákazníci k produktu často zakúpili