Späť
Úvod / Katalóg / Kérastase / Styling / Krém KÉRASTASE NUTRITIVE Oleo Curl Creme

Krém KÉRASTASE NUTRITIVE Oleo Curl Creme

Krém KÉRASTASE NUTRITIVE Oleo Curl Creme

olejový rozpustný krém na kučeravé vlasy (viac informácií)

19,58 €

Tento tovar dodávame do 14 dní

Do tašky
19,58 €
ks
  • Pre koho: Pre ženy
  • Typ vlasov: Vlnité a kučeravé
  • Starosť vlasov: Krepovatenie
  • Účinok: Uhladenie, zvlnenie

Popis tovaru

Olejový rozpustný oranžový krém, ktorý dlhodobo ochraňuje proti krepateniu a proti deformácii vĺn. 

Výsledne sú vlasy vyživené, pružné, ľahké, termoochránÄ›né s ovládnutým objemom. Kučery sú hladké a perfektne vykreslené. 

Vlnité vlasy si vyžadujú špecifickú starostlivosť viac než ostatné typy vlasov. Od prírody sú neporiadnych a nedisciplinované, často suché a narušené nepriaznivými vplyvmi. ich najväčším nepriateľom je vlhkosť, ktorá prerušením hydrogenních mostov v molekule keratínu spôsobuje deformáciu vĺn. NeochránÄ›né vlasy ľahko podliehajú krepovateniu, vlny povoľujú a strácajú tvar. 

Pokrokový výskum L'Oréal vyvinul pre Kérastase Paris jedinečný program starostlivosťou, založený na spojenie dvoch pokrokových technológií - NUTRI-Huila a CURL PROTECT. Nutri-Huile obsahuje palmový olej a olej z rastlín Shorea, ktoré sú známe svojimi výživnými, zjemňujúcimi a povzbudzujúcimi účinkami. Curl-Protect chráni vlasy ako štít, pričom využíva špecifickú štruktúru lipidov novej generácie v podobe hrebeňov, ktoré chráni vlas pred vlhkosťou a obaľuje je ochrannou vrstvou oleja.
Vlasové vlákno je vyživené, zjemnenie, je ľahké, poddajné a disciplinované. Vlny sú dokonale a dlhodobo vykreslené. 

Technológia je obohatená o Xylose-aktívny glucidickou zložku, ktorá preniká do vlasového vlákna a ochraňuje ho tak proti negatívnym efektom tepla. 

Použitie: 

Aplikujte 1-2 oriešky prípravku na suché alebo vlhké vlasy. Aplikujte vmačkáním najprv do končekov a až potom postupujte do dĺžok. Vlasy upravte do požadovaného vzhľadu prsty, difuzérom alebo kulmou. 

Zákazníci k produktu často zakúpili