Späť
Úvod / Katalóg / Ruské vlasy / Odtieň 12.01

Odtieň 12.01

Odtieň 12.01
Foto slúži ako ilustračný obrázok pre ukážku farebného odtieňa. Ukončenie, dĺžka a vlnitosť bude prispôsobená presne podľa vášho výberu.

biela blond (viac informácií)

od 2,15 €

Pôvod: Ruské vlasy

Tento tovar máme skladom

Do tašky
2,15 €
ks

Ruské vlasy, ktoré nikdy neboli chemicky upravované, silikonované alebo po trvalej. Tento produkt je ľudský vlas v tej najkvalitnejšej podobe. Tieto vlasy majú trvanlivosť 2-3 roky a pri dobrej starostlivosti až 5 rokov. Je to investícia, ktorá sa oplatí.

Pri našich vlasoch sa Vám nemôže stať, že by sa Vám začali po čase chlpiť alebo ináč znehodnotili, lebo je to pravý ľudský produkt a vlasy sa správajú ako vaše.

Na spoje bol použitý vysoko kvalitný priesvitný taliansky keratín najvyššej tvrdosti.

ZÁRUKA DOBREJ CENY A KVALITY

Sme firma, ktorá dováža produkty priamo od výrobcov. Máme vlastnú továreň na spracovanie vlasov na Slovensku, čiže u nás neplatíte prirážky iných veľkoskladov, drahých salónov alebo medzičlánkov, ktorý odoberajú tovar z Čiech, Poľska a iných Európskych krajín. Máme tú česť priamo spolupracovať s jedným z popredných výrobcov vlasov vo východnej Európe. Na Slovensko Vám ich produkty prinášame pod značkou EZ Hair. Na všetky naše produkty dávame záruku.

Kvalita, na ktorú sme hrdí.

Zákazníci k produktu často zakúpili