Späť
Úvod / BLOG / Šetrne, bezpečne a maximálne prirodzene.

Šetrne, bezpečne a maximálne prirodzene

5.apríl 2014 | Zuzana Muránska

Šetrne, bezpečne a maximálne prirodzene

PRÍHOVOR

Autor: Zuzana Muránska (Majiteľka a importérka EZ HAIR - najkvalitnejších Ruských vlasov)

 

 

Dnes je 5.4.2014, mesiac Apríl, ktorý výnimočny pre nás ako firmu z viacerých dôvodov. Spustil sa náš nový WEB www.ez-hair.sk a sú to 4 roky čo sa venujem vlasom, ich spracovaniu a predlžovaniu.

Bola to dlhá a strastiplná cesta plná prekážok od ludí alebo od rôznych životných situacií dostať sa až sem, ale neľutujem :). Dnes sú otvorené už  2 Salóny (Banská Bystricia a Bratislava) SALON IX, sú to taktiež špecializované centrá na predlžovanie vlasov. Spracovanie vlasov je kompletne presunúte do našej firmy na Slovensku, aby sme vedeli dohliadnuť na kvalitu spracovania vlasov a ukončení. Vlasy EZ HAIR dodávame do viac ako 50 kaderníctiev na Slovensku a 20 v zahraničí. Tieto čísla každým dňom rastú a tak isto aj rady našich zamestnancov.

Dôvod, prečo som sa začala venovať tomuto remeslu, bol hlavne preto, aby som sprístupnila cenovo túto službu tak, aby si ju mohol dovoliť viacero z nás. Taktiež preto, aby sa zvyšila kvalita, či služieb alebo vlasov samotných. Mám tú česť spolupracovať s rusmi, ktorí sa zberu a spracovaniu vlasov zaoberajú už viac ako 25 rokov. Odkúpili sme od nich technológiu na spracovanie vlasov, takže už 2 roky sú všetky vlasy EZ HAIR spracúvané na Slovensku a preto na všetky naše vyrobky dávame záruku.

Keď som začala predlžovať, najviac som sa bála mýtov a chýrov o zničených vlasoch. Preto som sa zapojila do zahraničných štúdii a výskumov, kde sa dokázalo, že predĺženie vobec nemusí uškodiť. Ba naopak, môže Vám dopomôcť vypestovať krásne a dlhé vlasy. Vyvinuli sme spoj - SUPER EUROLOK, ktorý nijako nezasahuje do vašich vlasov, pri šetrnom odpojení ich nijak ani nemôže poškodiť. Ďalšiu metódu, ktorú robíme medzi prvými na Slovensku a celom svete je metóda NANO RING. Je to spoj, po ktorom túži každá žena, ktorá už vyskúšala predlžovanie. Je malý a neviditeľný. Svojou veľkosťou je menší ako hociktorý iný spoj aký sme doteraz poznali a to až 90%. 

Prichádzame na trh s kvalitou a inováciami aby sme dali našim klientom to, čo si naozaj želajú. Preto slová 'šetrne, bezpečne a maximálne prirodzene' sú heslom každého člena tímu EZ HAIR a SALON IX.

 

Zuzana ;)

Príspevky (2)

8.11.2015 | Zuzana Muranska EZ HAIR (Majitelka)

Dobry den Adriana,

moze to byt z viacerych dovodov ale najcastejsie su tieto:
1. Vlasy boli zalozene na prilis tenke pramene - toto sposobi extremne zatazenie vlasov . a nasledne ich vypadne viac ako by malo.
2. Mali ste vlasy viac ako sa odporuca... Pramene vysia na urcitej hrubke pramenov, tie sa ztensuju ako rastu, lebo denne nam vypadne aj 100 vlasov. Cize 3 mesiace je vypocitana doba, za ktoru vypadne len tolko vlasov, aby sa ten pramienok na ktorych vysi neztensil tak, aby bol prilis chudy na to aby udrzal vlasy. Ak nedodrzite tuto dobu mozu sa vam vlasy aj zamotat viac ako maju a pri vycesavani vam vytrhaju vlasy.
3. Pramene boli neodoborne zlozene. Vela ludi si mysli ze predlzovanie skodi. Samotne zakladanie pramenov, nie je skodlive, co moze poskodit a preriedit vase vlasy je skladanie pramenov. Pri neodornom zlozeni vam mozu vlasy odseknut a tiez vytrhat. Preto je velmi dolezite a mozno este dolezitejsie KOMU si date vlasy zlozit.

Pekny den

Zuzana

6.7.2015 | Adriana

Dobry den chcem sa spytat mala som nadpojene vlasy microring metodou a po odpojeni mi strašne vela z mojich povypadavalo vlasy mam dosť riedke teraz . Môže toto byť ?

Nový komentár

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné